DO NGELENI GOJËHAPUR/ Elita Rudi tregon barkun 2 muaj pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
DO NGELENI GOJËHAPUR/ Elita Rudi tregon barkun 2 muaj pas lindjes (FOTO)

DO NGELENI GOJËHAPUR/ Elita Rudi tregon barkun 2 muaj pas lindjes (FOTO)

Në shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe partneri i saj, reperi Gjiko, u bënë prindër për herë të parë.

Elita solli në jetë vogëlushin që e pagëzuan me emrin shumë të veçantë Zëri, ndërsa herë pas here në Instagram ndan me ndjekësit pozat e tij të ëmbla.

Kanë kaluar vetëm 2 muaj nga ardhja në jetë e të birit, ndërsa Elita i ka lënë të gjithë gojëhapur me format trupore. Në foton e fundit të publikuar në Instagram, ajo tregon barkun dhe linjat perfekte, duke marrë komplimente të shumta nga ndjekësit e saj.