"SURPRIZAT MË TË BUKURA"/ FOTO: Banorja e BBA martohet në fshehtësi - AlpeGossip
“SURPRIZAT MË TË BUKURA”/ FOTO: Banorja e BBA martohet në fshehtësi

“SURPRIZAT MË TË BUKURA”/ FOTO: Banorja e BBA martohet në fshehtësi

Disa foto të publikuara në rrjetet sociale na lanë të gjithëve me gojë hapur. Bëhet fjalë për dasmën e njërës prej ish-banoreve të Big Brother. Dona Pjetri ka publikuar disa foto ku shihet e veshur nuse, përkrah partnerit dhe ja ka mbuluar fytyrën atij.

“Surprizë. Gjërat më të bukura bëhen fshehurazi. Dita më e bukur e jetës,”- shkruan Dona krahas fotove. Epo, jetë të lumtur! Pjetri mori famë pas hyrjes në shtepinë e Big brother, ku krijoi ehde lidhje me një djalë me emrin Musai.