“NUK MË DOLI I VIRGJËR”/ FOTO: Banorja e BBA “pendohet” për MARTESËN. Ndahet të nesërmen – AlpeGossip
“NUK MË DOLI I VIRGJËR”/ FOTO: Banorja e BBA “pendohet” për MARTESËN. Ndahet të nesërmen

“NUK MË DOLI I VIRGJËR”/ FOTO: Banorja e BBA “pendohet” për MARTESËN. Ndahet të nesërmen

Një ditë më parë ish-banorja e Big Brother publikoi disa foto ku shihej e veshur nuse. Dona Pjetri shkruante se gjërat më të bukura bëhen në mënyrë të fshehtë dhe se ishte dita më e lumtur e jetës së saj.

Mirëpo vetëm pak minuta më parë, Pjetri ka sqaruar gjithçka. “Më kanë ardhur sms pafund nëse jam martuar. Nuk ju kthej dot përgjigje të gjithëve, por po ku them se jam martuar dhe u ndava sot se nuk më doli burri i virgjër.”- ka shkruar ajo me humor në Instastory.

E gjitha kjo është një shaka! E vërteta qëndron se Dona është bërë pjesë e një filmi ku ka rolin e një vajze që martohet. Kështu që djema rrini të qetë, ish-banorja është ende beqare!