Të gjithë i kishim sytë tek Era, por as Nora nuk ngelet pas/ FOTOT që ka publikuar së fundmi… – AlpeGossip
Të gjithë i kishim sytë tek Era, por as Nora nuk ngelet pas/ FOTOT  që ka publikuar së fundmi…

Të gjithë i kishim sytë tek Era, por as Nora nuk ngelet pas/ FOTOT që ka publikuar së fundmi…

Nuk ka nevojë për fjalë! Padyshim Era Istrefi nga bëri të gjithëve krenarë me performancën e saj në stadiumin Luzhniki në Rusi, në finalen e kupës së botës.

Menjëherë pas performancës Era mori mbështetje të madhe nga artistët shqiptar, ndër to edhe motra e saj Nora e cila e falenderoi Erën që ekziston.

Mirëpo harrojeni Erën sepse është Nora ajo që do t’ju lë pa gjumë. Këngëtarja ka tërhequr të gjithë vëmendjen mbrëmjen e sotme duke postuar dy foto shumë provokuese.

Nora shfaqet duke pozuar në pishinë e veshur me një fustan të shkurtër, e lagur dhe gjoksi i duket fushë.

1.jpg

2.jpg