TRENDI I VITIT/ Ky është stili i veçantë që ka “fiksuar” moderatoret shqiptare (FOTOT) – AlpeGossip
TRENDI I VITIT/ Ky është stili i veçantë që ka “fiksuar” moderatoret shqiptare (FOTOT)

TRENDI I VITIT/ Ky është stili i veçantë që ka “fiksuar” moderatoret shqiptare (FOTOT)

Në shumicën e rasteve kur shohim një personazh VIP në ekran gjëja e parë që na bie në sy është look-u i tyre, ku shpesh herë i komentojmë edhe se si duken.

Njësoj është edhe për moderagoret shqiptare ku në çdo transmetim të programit të tyre shohim veshjen, flokët apo se si duket apo nëse i shkojnë apo jo.

Një stil që është vënë re së fundmi tek moderatoret shqiptare është dalja para publikut me pantallona të shkurta dhe xhaketë serioze, një stil që vite më parë nuk është parë në ekrane.

Mund të themi që “përhapja” e këtij do jetë trend i këtij vito pasi po preferohet shumë nga moderatoret shqiptare por jo vetëm.

Alpegossip.al ju sjell fotot e tyre dhe ju lë ju të vendosni nëse do preferoni që në garderobën tuaj të keni këtë veshje.