Se kemi dëgjuar të ndihet por ja që e bëri! Zbuloni veprimin e papritur të Khloe Kardashian ndaj Tristan Thompson (FOTO) – AlpeGossip
Se kemi dëgjuar të ndihet por ja që e bëri! Zbuloni veprimin e papritur të Khloe Kardashian ndaj Tristan Thompson (FOTO)

Se kemi dëgjuar të ndihet por ja që e bëri! Zbuloni veprimin e papritur të Khloe Kardashian ndaj Tristan Thompson (FOTO)

Është shfaqur tejet e qetë dhe na ka bërë përshtypje fakti se nuk ka deklaruar diçka në publik rrreth tradhëtisë nga partneri i saj Tristan Thompson.

Të shumtë janë burimet që thonë se Khloe Kardashian po kërkon kohën e duhur për të reflektuar dhe se zemra e saj është qetësuar paksa nga tradhtia pasi aktualisht po i përkushtohet maksimalisht vajzës së saj.

Mesa duket Khloe Kardashian nuk do që as askush ti mbushi ndjenjat e saj me negativitet dhe këtë e themi bazuar në veprimin e fundit të yllit të showbizz-it.

Në postimet e Instagramit ku shfaqet së bashku me Tristan, Khloe ka vendosur të bllokojë të gjithë komentet e fansave.

Khloe po reflekton! Me siguri ajo do ta bëjë vetë zgjidhjen e vetë pa u ndikuar nga askush.

Mommy and Daddy 📸 @sashasamsonova

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on