MOS E HUMBISNI/ Marina Fara "GODET SËRISHT" ndryshe kësaj here na tregon ....(FOTO) - AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Marina Fara “GODET SËRISHT” ndryshe kësaj here na tregon ….(FOTO)

MOS E HUMBISNI/ Marina Fara “GODET SËRISHT” ndryshe kësaj here na tregon ….(FOTO)

Marina është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket fotove provokuese por edhe historive të saj të dashurisë.
Para pak kohësh ajo i habiti të gjithë me fejesën e saj të beftë me një biznesmen shkodran të moshës 40-vjeçare, për t’u ndarë më pas një muaji.

Por tashmë duket se vajza e seksi ka nisur një lidhje të re sentimentale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket mjaftë tërheqse dhe sensuale, duke nxjerr në pah elegancen e saj, format e rrumbllakosura, dhe tiparet.

Përgatiti: AlpeNews.al