Linda Morina i del në krah reperit, ”Mos ma ngacmoni Feron, se ua bëj Teng Teng”! VIDEO që po bën xhiron e rrjetit – AlpeGossip
Linda Morina i del në krah reperit, ”Mos ma ngacmoni Feron, se ua bëj Teng Teng”! VIDEO që po bën xhiron e rrjetit

Linda Morina i del në krah reperit, ”Mos ma ngacmoni Feron, se ua bëj Teng Teng”! VIDEO që po bën xhiron e rrjetit

Dy javë më parë, Fero u rrah keq nga një grup djemsh, kjo ngjarje u kthye në lajm dhe u bë virale brenda pak orësh, veçanërisht në momentin kur u bë publike edhe videoja ku shfaqeshin 4 djemtë duke ushtruar dhunë mbi reperin e talentuar të hitit “Gang Gang”.

Kjo ngjarje u shoqërua më një sërë komentesh, ku në mënyrë të pa diskutueshme u quajt një ndeshje e padrejtë.

Një numër i madh fansash u shprehën me anë të komenteve në rrjetet sociale se përleshja ishte e padrjetë sepse reperi ishte i vetëm ndërsa grupi që e rrahu përbëhej nga 4 persona.

Mesa duket një “fanse” e Feros ka vendosur t’i dalë në mbrojte reperit. Së fundmi ajo ka bërë një video ku shprehet se nëse ja prekin Feron do jua bëjë “Teng Teng”.

Bëhet fjalë për Linda Morinën, e cila përfundimisht do iu shkri së qeshuri. Kjo video u bë virale brenda pak orësh, bëhuni gati për të qeshur.