“KRIJIMI MË I BUKUR I PERËNDISË…”/ Erion Isai poston FOTON e vajzave dhe të bashkëshortes duke uruar “Ditën Ndërkombëtare të Vajzave” – AlpeGossip
“KRIJIMI MË I BUKUR I PERËNDISË…”/ Erion Isai poston FOTON e vajzave dhe të bashkëshortes duke uruar “Ditën Ndërkombëtare të Vajzave”

“KRIJIMI MË I BUKUR I PERËNDISË…”/ Erion Isai poston FOTON e vajzave dhe të bashkëshortes duke uruar “Ditën Ndërkombëtare të Vajzave”

Me foton pranë tre vajzave më të rëndësishme në jetën e tij, Erion Isai ka zgjedhur të urojë të gjitha vajzat.

“Gëzuar ditën botërore të vajzave. Krijimi më i bukur i Perëndisë. ❤.”, ka shkruar aktori i njohur dhe njëherazi kryetari i bashkisë Kolonjë në postimin ku shfaqet bashkëshortja së bashku me dy vogëlushet e saj.

Urimet e ndjekësve nuk kanë munguar poshtë fotos plot dashuri të Erionit. Kujtojmë se Isai u bë baba për herë të dytë rreth 2 javë ma parë. Ai e quajti vajzën E’dua dhe tregoi lumturinë e madhe të këtij momenti duke shtuar se tashmë është shërbëtor i 3 princeshave./