“LËRENI TË KUQEN TË FLASË…”/ Si asnjëherë më parë Fifi tregon linjat trupore me veshje të ngushtë – AlpeGossip
“LËRENI TË KUQEN TË FLASË…”/ Si asnjëherë më parë Fifi tregon linjat trupore me veshje të ngushtë

“LËRENI TË KUQEN TË FLASË…”/ Si asnjëherë më parë Fifi tregon linjat trupore me veshje të ngushtë

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Fifi ka treguar linjat trupore të saj në një veshje të ngushtë kuq e zi

Në fakt Fifi është më e përqëndruar tek e kuqja, dhe jep mesazhin në anglisht që ” Lëreni të kuqen të flasë për ju”.

Fifi kohë më parë ishte mbi peshë prej problemeve shëndetësore por bëri përpjekje duke u dobësuar dhe tani duket si tjetër njeri.

  • foto galeri