PRITET TËBËJË NAMIN/ Ja kur do të publikohet kënga e Mozzik dhe Tayna – AlpeGossip
PRITET TËBËJË NAMIN/ Ja kur do të publikohet kënga e Mozzik dhe Tayna

PRITET TËBËJË NAMIN/ Ja kur do të publikohet kënga e Mozzik dhe Tayna

Gjatë një bisede me Luanën, në emisionin “Shiko kush luan”, Mozzik la të hapur mundësinë për një bashkëpunim ne reperen Tayna.

Kjo e fundit duket se dëgjoi kërkesën e tij dhe tani dyshja ka gati bashkëpunimin e parë.

Deri tani është zbuluar titulli i saj dhe quhet “Edhe ti”.

 

Dy repertë kanë premtuar se kënga do të jetë një mega hit dhe më në fund kemi një datë zyrtare të publikimit.

Nëpërmjet një fotoje të shkëputur nga videoklipi, Mozzik ka zbuluar se kënga del më 28 janar.

 

Kujtojmë se dyshja ka treguar se për këngën u është dashur vetëm gjysëm ore punë.