ZBULOHEN DETAJET/ Enca po vjen me një bashkëpunim (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHEN DETAJET/ Enca po vjen me një bashkëpunim (FOTO)

ZBULOHEN DETAJET/ Enca po vjen me një bashkëpunim (FOTO)

Enca ka gati këngën e re dhe do e publikojë më shpejt se ç’prisnit. Me anë të postimeve në rrjete sociale, këngëtarja ka njoftuar se kënga do publikohet këto ditë dhe sot ka zbuluar detaje të reja.

Enca ka postuar një foto nga klipi ku shfaqet mes djemve e vajzave dhe shkruan se shumë shpejt po vjen me një projekt të ri.

Kënga e re e Encës do vijë me një bashkëpunim, por emri mbetet ende mister.

Këngëtarja ka lënë fansat kuriozë prej disa ditësh mbi titullin e këngës dhe më shumë detaje na mbetet t’i zbulojmë në vazhdim.