RRËFEN PËR HERË TË PARË PËR ORIENTIMIN E SAJ SEKSUAL/ Bebe Rexha: Kam dalë me vajza të famshme dhe jam… (FOTO) – AlpeGossip
RRËFEN PËR HERË TË PARË PËR ORIENTIMIN E SAJ SEKSUAL/ Bebe Rexha: Kam dalë me vajza të famshme dhe jam… (FOTO)

RRËFEN PËR HERË TË PARË PËR ORIENTIMIN E SAJ SEKSUAL/ Bebe Rexha: Kam dalë me vajza të famshme dhe jam… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka dhënë një intervistë për “Gay Times”, ku ka folur për herë të parë për orientimin e saj seksual.

Bebe ka pranuar se ka dalë si me vajza, ashtu dhe me djem. Ajo është shprehur se ka dalë me vajza të njohura të Showbizit dhe madje i ka ndodhur të dashurohet.

“A kam dalë në takime më parë me vajza? Po. Dhe të famshme, por unë nuk po i përmend emrat e tyre. A kam rënë në dashuri me një vajzë më parë? Po, por tani, unë jam në një lidhje me një djalë. E vetmja gjë që do të them është se kur jam në një lidhje me një vajze, është thjesht shumë emocionuese”, është shprehur këngëtarja.