Kur Ajola Xoxa dhe Amarda Toska ishin prezantuese/ Kjo foto do t’iu kujtojë sa ndryshe kanë qenë vajzat (FOTO) – AlpeGossip
Kur Ajola Xoxa dhe Amarda Toska ishin prezantuese/ Kjo foto do t’iu kujtojë sa ndryshe kanë qenë vajzat (FOTO)

Kur Ajola Xoxa dhe Amarda Toska ishin prezantuese/ Kjo foto do t’iu kujtojë sa ndryshe kanë qenë vajzat (FOTO)

Njëra prezantuese dhe drejtuese e një prej agjencive më të suksesshme të organizimit të eventeve në vend dhe tjetra juriste. Pavarësisht se karrierat e tyre sot kanë marrë drejtime të ndryshme, Amarda Toska dhe Ajola Xoxa dikur kanë prezantuar së bashku një prej emisioneve më të suksesshme të verës.

Këto foto do ju kujtojnë si dukeshin vajza shumë vite më parë, kur ndiqnin ëndrrat e tyre dhe ende nuk ishin personazhe kaq të njohur për publikun.
Njëra bjonde dhe tjetra brune, Ajola dhe Ami kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë dy nga vajzat më të bukura të ekranit.