Elisa Spiropalin po e “gjuajnë” nga pas! Mos e humbisni (FOTO) – AlpeGossip
Elisa Spiropalin po e “gjuajnë” nga pas! Mos e humbisni (FOTO)

Elisa Spiropalin po e “gjuajnë” nga pas! Mos e humbisni (FOTO)

Fotot e shkrepura nga paparazzi janë të bukura për spontanitetin dhe për faktin që arrijnë të fiksojnë çastin, i cili më pas mund të kthehet në një ngjarje.

Kështu ka ndodhur në rastin e kësaj fotoje, ku deputetja Spiropali është shoqëruar gjatë me sy nga kolegët e saj, teksa po zbriste shkallët e Parlamentit. Spiropali është deputete e re dhe ndër të tjera ajo spikat për pamjen e këndshme, veshjet elegante që i përshtaten edhe linjave po elegante të saj.