Me siguri e keni humbur momentin kur Rita Ora takohet me Ledri Vulën. Shikojeni tani! (VIDEO) – AlpeGossip
Me siguri e keni humbur momentin kur Rita Ora takohet me Ledri Vulën. Shikojeni tani! (VIDEO)

Me siguri e keni humbur momentin kur Rita Ora takohet me Ledri Vulën. Shikojeni tani! (VIDEO)

Rita Ora mbrëmjen e kaluar na bëri të gjithëve krenarë dhe kjo e thënë më plotë gojë!

Rita Ora u kthye në vendlindjen e saj, në Kosovë për të festuar 10-vjetorin e Pavarësisë të vendit. Pa frikë mund të themi se të gjithë kanë ngelur të kënaqur nga performanca e Ritës mbrëmjen e së shtunës. Para se ORA të dilte në skenë, ishte Ledri Vula reperi që përgatiti të gjithë se ajo mbrëmje do të bëhej e paharrueshme. Menjëherë pas përfundimit të koncertit dyshja është takuar dhe të dy janë fotografuar nga mijëra fansa gjatë këtij momenti. Ehh, sa bukur që duken, mos e humbisni videon më poshtë.