U PËRFOL PËR SHTATËZËNI/ Eli Fara publikon foton SEKSI të Marinës dhe dyshimet marin fund – AlpeGossip
U PËRFOL PËR SHTATËZËNI/ Eli Fara publikon foton  SEKSI të Marinës dhe dyshimet marin fund

U PËRFOL PËR SHTATËZËNI/ Eli Fara publikon foton SEKSI të Marinës dhe dyshimet marin fund

Marina Fara është një emër i përfolur në showbizin shqiptar,emri i saj lakohet gjithmonë për format seksi edhe pozat provokuese që ajo publikon në rrjetet sociale.

Pasi i dolën fotot nga gjinekologu ajo mori gjithë vëmendjen e mediave ku zgjodhi të heshte edhe të shkëputesh nga rrjetet sociale.

Mesa duket pas dy muajsh ajo ka vendosur të rikthehet dhe duket me linja perfekte. Ishte Eli Fara ajo që para disa minutash postoi foton  e Marinës. Tani dyshimet morën fund pasi ajo shihet me barkun jashtë dhe nuk ka asnjë shtatzëni të mundshme.