Modelja e njohur komplimenton Elvana Gjatën: Nuk po ndalem… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Modelja e njohur komplimenton Elvana Gjatën: Nuk po ndalem… (FOTO+VIDEO)

Modelja e njohur komplimenton Elvana Gjatën: Nuk po ndalem… (FOTO+VIDEO)

Modelja e njohur dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”.

Nga vargu i postimeve ajo ka bërë edhe një ku e komplimentin Elvanën për këngët e reja.

“Nuk po mund të ndalem, nuk do të ndalem.. E mrekullueshme Elvana Gjata” kishte shkruar Afërdita në këtë fotografi.

Ndryshe, këngët e Elvanës po komentohen dhe pëlqehen jo vetëm nga publiku por edhe kolegët e saj.