I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Oriola Marashi sfidon temperaturat: Pozon me bikini në dëborë – AlpeGossip
I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Oriola Marashi sfidon temperaturat: Pozon me bikini në dëborë

I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Oriola Marashi sfidon temperaturat: Pozon me bikini në dëborë

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi nuk i ndalon pozat joshëse as në sezonin e dimrit.

Bukuroshja ka publikuar pak më parë në Instagram një foto ku sfidon temperarurat e ulëta.

Oriola shfaqet mbi një kalë e veshur me bikini, dhe ajo që na bëri të na dridhen dhëmbët është dëbora.

“Pelat”, shkruan Oriola në foto.

View this post on Instagram

Pelat 🐎

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on