SEZONI TELEVIZIV STARTOI/ Rudina Magjistarit i bëjnë surprizën gjigande në ”Tv Klan” – AlpeGossip
SEZONI TELEVIZIV STARTOI/ Rudina Magjistarit i bëjnë surprizën gjigande në ”Tv Klan”

SEZONI TELEVIZIV STARTOI/ Rudina Magjistarit i bëjnë surprizën gjigande në ”Tv Klan”

Me përfundimin e verës dhe nisjen e shtatorit, sot ka startuar sezoni i ri televiziv. Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari është rikthyer sot në ekran me emisionin “Rudina”.

Këtë vit emisioni i Rudinës shënon sezonin e 10 dhe për këtë arsye moderatores i është bërë një surprizë gjigante në oborrin e TV Klan.

Rudina ka pozuar me krahët hapur përpara luleve të bardha që simbolizonin numrin 10 dhe duket shumë e lumtur për këtë dhuratë.

Me të nisur emisioni, moderatorja përshëndeti të gjithë teleshikuesit dhe uroi që t’ja kenë kaluar bukur këtë verë.