NË STUDIO ME KËNGËTAREN E FAMSHME/ Dua Lipa shpjegon pse nuk ka bashkëpunim (FOTO) – AlpeGossip
NË STUDIO ME KËNGËTAREN E FAMSHME/ Dua Lipa shpjegon pse nuk ka bashkëpunim (FOTO)

NË STUDIO ME KËNGËTAREN E FAMSHME/ Dua Lipa shpjegon pse nuk ka bashkëpunim (FOTO)

Një foto e postuar në instagram nga Dua Lipa me Ariana Granden i konfuzoi të gjithë fansat. Duke qenë se të dyja këngëtaret janë shumë të dashura për publikun që i ndjek, të gjithë po shpresonin të kishte një bashkëpunim midis tyre. Por mesa duket, Dua ka thënë të kundërtën. E ftuar në një emision, ajo ka shpjeguar se bashkëpunimi midis saj dhe Ariana Grandes nuk do të ndodhte.

Kanë inçizuar bashkë një këngë, por nuk do të publikohet, pasi të dyja janë shumë të angazhuara dhe programet e tyre nuk përputhen. Ndoshta së shpejti mund të dëgjojmë një bashkëpunim.