Përmasa perfekte: Nuk do ta besoni sa është beli i Luana Vjollcës – AlpeGossip
Përmasa perfekte: Nuk do ta besoni sa është beli i Luana Vjollcës

Përmasa perfekte: Nuk do ta besoni sa është beli i Luana Vjollcës

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret dhe këngëtaret më të komentuara në showbizin shqiptar, që me format e saj trupore tërheq shpesh vëmendjen duke ngjallur dhe reagime të shumta.

Ndonëse në sy tek trupi i saj bie gjithmonë të pasmet apo gjoksi, Luana sot na ka treguar përmasat e belit.

Ajo ka postuar një foto ku shihet një rreth i formuar me copë dhe metri që tregon përmasën perfekte 58cm.

“Ky beli im”, shkruan Luana teksa këtë rezultat për këngëtaren duhet ta ketë dhënë edhe palestra, ku kohët e fundit është parë shpesh.