“S’DILET NË PLAZH ME GRIM”/ Komentet PIKANTE të ditës, VIP-at ua kthejnë fansave me të njëjtën “monedhë” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“S’DILET NË PLAZH ME GRIM”/ Komentet PIKANTE të ditës, VIP-at ua kthejnë fansave me të njëjtën “monedhë” (FOTO+VIDEO)

“S’DILET NË PLAZH ME GRIM”/ Komentet PIKANTE të ditës, VIP-at ua kthejnë fansave me të njëjtën “monedhë” (FOTO+VIDEO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Këngëtarja e njohur Anxhela Peisteri ka publikuar një video për tu treguar të gjithëve atyre që e akuzojnë se modifikon fotot trupin e saj të vërtetë. Njëra prej fanseve i shrkuan si më poshtë, dhe Anxhela ia kthen me po të njëjtën “monedhë”

View this post on Instagram

Per te gjithe admiruesit e Photoshopit!!😘

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Modelja  e njohur KEjvina Kthella vijon të publikojë foto që ngjallin reagime të shumta si ai më poshtë:

View this post on Instagram

A girl should be two things: classy and fabulous.💛

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Reperj e njohur Tayna ka publikuar një foto ku shfaqet në plazh por njëri prej fansave i kritikon pamjen si më poshtë:

/AlpeNews.al