SHFAQET DUKE U RELAKSUAR/ Eni dhe Genci nisin pushimet (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET DUKE U RELAKSUAR/ Eni dhe Genci nisin pushimet (FOTO)

SHFAQET DUKE U RELAKSUAR/ Eni dhe Genci nisin pushimet (FOTO)

Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë nisur pushimet dhe këtë e kanë bërë të ditur vetë me postimet e fundit në Instagram.

Eni dhe Genci ndodhen në një resort në Shqipëri dhe pamjet mahnitëse i ka zbuluar këngëtarja.

Eni shfaqet duke u relaksuar në shezlong teksa konsumon një kokteil dhe bën gëzuar me fansat.

Ndërsa Genci ka zbuluar se çifti do qëndrojnë vetëm tre ditë pasi më vonë do i rikthehen punës dhe projekteve të reja.