SUPER FESTA PËR 25-VJETOR/ Enca zbulon dhuratat e të ftuarve për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
SUPER FESTA PËR 25-VJETOR/ Enca zbulon dhuratat e të ftuarve për ditëlindje (FOTO)

SUPER FESTA PËR 25-VJETOR/ Enca zbulon dhuratat e të ftuarve për ditëlindje (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Enca feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 25-vjeç dhe për ditën e saj të veçantë organizoi një super festë me pizhame.

Së fundmi, me anë të disa postimeve në Instastory, Enca ka zbuluar dhuratat e shumta të të ftuarve. Këngëtarja ka marrë buqeta me trëndafila të ngjyrave të ndryshme.

Po ashtu, në mesin e dhuratave shihet një arush, një orë dhe shumë çokollata.