DUKE MBAJTUR GJOKSIN ME…/ Tayna publikon FOTOT porovokuese, ja çfarë i thonë ndjekësit – AlpeGossip
DUKE MBAJTUR GJOKSIN ME…/ Tayna publikon FOTOT porovokuese, ja çfarë i thonë ndjekësit

DUKE MBAJTUR GJOKSIN ME…/ Tayna publikon FOTOT porovokuese, ja çfarë i thonë ndjekësit

Reperja e dashur për publikun, Tayna, është shfaqur mjaft joshëse në postimin e fundit në profilin e saj në “Instagram”.

Tayna e cila është e veshur e gjitha blu, ka theksuar linjat e saj trupore perfekte me veshjen e ngushtë. Teksa shfaqet duke mbajtur gjoksin me duar, fansat janë “çmendur” pas saj.

Duke mbajtur gjoksin me.../ Tayna nuk i lë vend imagjinatës së

E si gjithmonë, fotot e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet. Duke parë pozat provokuese, fansat kanë shfrenuar fantazinë me komentet e tyre, ku njëri i shkruan: “Mi lër mua ti mbaj”.

Nga ana tjetër kujtojmë se reperja e njohur ka paralajmëruar disa këngë gjatë kësaj vere, të cilat me siguri do të kthehen në hite menjëherë.

Duke mbajtur gjoksin me.../ Tayna nuk i lë vend imagjinatës së

Duke mbajtur gjoksin me.../ Tayna nuk i lë vend imagjinatës së

Duke mbajtur gjoksin me.../ Tayna nuk i lë vend imagjinatës së