Fjoralba Ponari zbulon emisionin e ri/ Ja kur do ta shohim në “Top Channel” (FOTO) – AlpeGossip
Fjoralba Ponari zbulon emisionin e ri/ Ja kur do ta shohim në “Top Channel” (FOTO)

Fjoralba Ponari zbulon emisionin e ri/ Ja kur do ta shohim në “Top Channel” (FOTO)

Të hënën në darkë mësuam se Fjoralba Ponari nuk do të jetë më pjesë e “Procesit Sportiv” me Edi Manushin.

Vendin e saj e zuri moderatorja simpatike Nevina Shtylla, dhe tani të gjithë po pyesin se çfarë do të bëhet me Fjoralbën.

Por moderatorja nuk na ka lënë shumë në pritje dhe ka zbuluar emisionin e ri ku do ta shohim së shpejti.

Ajo ka publikuar një video nga “The Voice Kids”, dhe me sa duket emisioni i ri do të jetë po ky.

Megjithatë nga eksperienca kemi parë se Ledion Liços nuk i është dashur (ose s’ka dashur) të këndojë në “The Voice Kids”.

Kjo na bëri disi konfuzë kur Fjoralba tha se do të këndojë dhe madje nuk do të jetë as vetëm, por me një “njeriun e saj të dashur”.

Kush të jetë vallë?