ÇFARË NDODHI? Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen

ÇFARË NDODHI? Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen

Pas lajmeve se ai dhe Bora janë ribashkuar, Donaldi ka marrë sërish vëmendjen. Ai dhe Semi Jaupaj janë shfaqur për herë të parë pas daljes nga “Big Brother VIP” krah njëri-tjetrit.

Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen

Donaldi ka publikuar një video në Instastory ku iu bën thirrje ndjekësve të mos humbasin episodin e ri të “Më lër të flas” dhe krah tij shfaqet Romeo me Semin.

Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen

Këngëtarja do jetë e ftuara e radhës në emision ku pritet të thuhet shumë.

Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen

Kujtojmë që Semi dhe Donaldi ishin shumë miq gjatë Big Brother VIP, por pasi Donaldi nisi historinë me Beatrixën shoqëria e tyre u prish.

Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen

Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen