“DO TË BËJ KRENAR”/ Beatrix Ramosaj bën dedikimin e ndjerë në rrjetet sociale: Gëzuar ditëlindjen engjëlli im – AlpeGossip
“DO TË BËJ KRENAR”/ Beatrix Ramosaj bën dedikimin e ndjerë në rrjetet sociale: Gëzuar ditëlindjen engjëlli im

“DO TË BËJ KRENAR”/ Beatrix Ramosaj bën dedikimin e ndjerë në rrjetet sociale: Gëzuar ditëlindjen engjëlli im

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, i ka prekur të gjithë sot teksa ka bërë një postim në rrjetin social “Twitter”. Ajo ka bërë një dedikim shumë të ndjerë për një person të saj të zemrës.

Gëzuar ditëlindjen engjëlli im i bukur në qiell. Vazhdo të na shikosh duke buzëqeshur, sepse unë do të bëj krenar. Na mungon çdo ditë”, ka shkruar Trixa në statusin e saj.

Ju kujtojmë që babai i Beatrix dhe Alban Ramosajt, Muhameti, ndërroi jetë shumë i ri dhe si rrjedhojë ata u rritën vetëm me dashurinë e nënës së tyre, Antigonës.