“DASHURIA IME MË…”/ Arbana Osmani poston FOTON më të ëmbël të Jonit dhe i shkruan fjalë të ngrohta – AlpeGossip
“DASHURIA IME MË…”/ Arbana Osmani poston FOTON më të ëmbël të Jonit dhe i shkruan fjalë të ngrohta

“DASHURIA IME MË…”/ Arbana Osmani poston FOTON më të ëmbël të Jonit dhe i shkruan fjalë të ngrohta

Arbana Osmani ndan gjithmonë pozat më të ëmbla të djalit të saj Jon, i cili duket se dita ditës rritet edhe më shumë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të tij së bashku me macen, që duhet të jetë e preferuara e Jonit.

“Dashuria ime më e madhe”, ka shkruar Osmani krah postimit në ‘Instagram’ ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta.

Përveç projekteve të ndryshme të moderatores, me siguri gjithë pjesën tjetër të kohës e merr Joni për të cilin tregon kujdesin maksimal duke i gatuar dhe duke luajtur me të.

Kujtojmë se momentalisht Arbana është në pritje të fëmijës së saj të dytë me regjisorin Eduart Grishaj, moment ky mjaft special në jetën e dyshes.

View this post on Instagram

My Biggest love, my Betelgeuse❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on