RASTËSI APO MIQËSI? Dreka e Albanit dhe Miriamit me Gazmend Pajën dhe të dashurën e tij (FOTO) – AlpeGossip
RASTËSI APO MIQËSI? Dreka e Albanit dhe Miriamit me Gazmend Pajën dhe të dashurën e tij (FOTO)

RASTËSI APO MIQËSI? Dreka e Albanit dhe Miriamit me Gazmend Pajën dhe të dashurën e tij (FOTO)

Ditën e sotme kjo foto po bënë xhiron nëpër rrjetet sociale.  Imazhi që shfaqet janë dy çiftet e njohura dhe tepër të dashur për ekranin.  Këngëtari Alban Skënderaj me Miriamin dhe aktori i njohur  Gazmend Paja me të dashurën ,Ira Seferi janë duke shijuar një drekë.

Të katërt shfaqen të qeshur dhe nuk mund ta mohojm se jemi habitur nga ky takim. Akoma nuk e dimë nëse ata janë takuar se janë miqë apo sepse mund të vijë ndonjë projekt i ri apo e gjitha kjo ka qenë vetëm një rastësi e  bukur.

Ka qenë Ira ajo që e ka publikuar këtë foto në “instastory” ku shkruan  “Për drekë me më të mirët” ndërkohë të tjerët  kanë zgjedhur të mos ta  komentojn foton apo ta shpërndajn në profilin e tyre.

AlpeNews.al