HOROSKOPI DHE VIPAT/ Roza Lati një "Binjake" e denjë. "Shejtan" nga goja dhe shpirti... - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Roza Lati një “Binjake” e denjë. “Shejtan” nga goja dhe shpirti…

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Roza Lati një “Binjake” e denjë. “Shejtan” nga goja dhe shpirti…

Roza Lati është një ndër moderatoret më simpatike të ekanit, e cila dallohet për tipin pa komplekse dhe një shenjë “binjake” e denjë.Ja disa nga karakteristikat që na e vërtetojnë këtë.

Binjakët janë vërtet “shejtan” nga goja dhe nga veprimet sepse të shkrijnë së qeshuri me batutat e tyre. U pëlqen të luajnë, të udhëtojnë, festat, të shohin dhe të zbulojnë gjëra të reja dhe të njihen me njerëz të rinj. E urrejnë mërzinë dhe do të bënin çdo gjë që t’i shmangen asaj.  Në daljet publike Roza na ka treguar që e shohim gjithë kohën “happy” dhe plotë energji pozitive. Dhe po, humori i saj na  bënë të qeshim me lotë.

Roza është “shpirti i festave” dhe pasi i hodhëm një postimeve në Instagramin e saj u bindëm më shumë.

View this post on Instagram

VIPs night out // WHY NOT?

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

Njerëzit e kësaj shenje bien shpesh në sy, prandaj njihen pothuajse nga të gjithë dhe sigurisht Roza Lati di si të jetë kryefjala e “lajmeve”. Talenti,puna dhe humori e saj  bëjnë që emri i saj të përflitet çdo ditë në media.

View this post on Instagram

Memories 💓 @why_not_show @rtvoranews

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

 

Dhe nëse doni të dini pse një binjake si Roza ka suksese ne do ju zbulojm arsyet: Binjakët janë shumë të hapur, të këndshëm, egoistë, fjalëshumë dhe tipa të paqetë, interesohen për shumë gjëra, por nuk u hyjnë thellë. Kanë imagjinatë të mprehtë dhe mëndje intuitive, prandaj u pëlqejnë lojrat mendore dhe enigmatike.  Gjithashtu nëse do shihni emisionine  Rozës do ti kuptonit më mirë këto fjalë.

AlpeNews.al