PA REÇIPETA DHE E LAGUR/ Ish-banorja e “Big Brother” tregon gjoksin sheshit (FOTO) – AlpeGossip
PA REÇIPETA DHE E LAGUR/ Ish-banorja e “Big Brother” tregon gjoksin sheshit (FOTO)

PA REÇIPETA DHE E LAGUR/ Ish-banorja e “Big Brother” tregon gjoksin sheshit (FOTO)

Xhensila Pere mesa duket ka thyer paksa tabutë dhe përsëri është shfaqur buzë detit teksa ka pozuar me një veshje transparente ku i shihet komplet gjoksi.

Këtë foto e ka postuar në Instastory dhe kujtojmë se të njëjtin veprim ish-banorja e Big Brother e ka bërë edhe disa ditë më parë.

Ku poza e provokuese bëri që emri i aj të qarkullonte nëpër portale.Me sa duket Xhensila ja paska dal qëllimit.