PASI I TROKITI NË DERË BEBE REXHËS PËR MARTESË/ Flori Mumajesi zbulon reagimin e këngëtares – AlpeGossip
PASI I TROKITI NË DERË BEBE REXHËS PËR MARTESË/ Flori Mumajesi zbulon reagimin e këngëtares

PASI I TROKITI NË DERË BEBE REXHËS PËR MARTESË/ Flori Mumajesi zbulon reagimin e këngëtares

Para pak ditësh, Bebe Rexha përmes një postimi në Twitter ka bërë një kërkesë interesante për burrin e saj të ardhshëm.

“Për burrin tim të ardhshëm: Eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua”, ka shkruar këngëtarja. Ndërkohë, Flori Mumajesi lidhur më këtë i ka shkruar Bebe Rexhës privatisht në Instagram. “Tak tak… Hape deren, jam une Burri. Me shpejt se kaq nuk vija dot”, teksa këngëtarja e ka hapur mesazhin e Florit, mirëpo ka preferuar që mos t’ia kthejë.

Flori këtë e ka ndarë me fansat, duke treguar se, megjithëse ka marrë vetëm ‘seen’, ai sërish e ka shumë xhan Beben.