“LIGJI…”/ Këngëtarja shqiptare ka një kërkesë për kryeministrin dhe ka të bëjë me këngën e saj! (VIDEO) – AlpeGossip
“LIGJI…”/ Këngëtarja shqiptare ka një kërkesë për kryeministrin dhe ka të bëjë me këngën e saj! (VIDEO)

“LIGJI…”/ Këngëtarja shqiptare ka një kërkesë për kryeministrin dhe ka të bëjë me këngën e saj! (VIDEO)

Ka vetëm pak ditë që këngëtarja Eneda Tarifa ka publikuar këngën e saj më të re “Nuk i’a vlen”. Që nga momenti që u publikua kjo këngë u përfol si një dedikim i Enedës për ish-bashkëshortin.

Mirëpo sot e ftuar në “Trokit” këngëtarja u shpreh se kjo këngë është shkruar nga Fifi dhe nuk ka të bëjë aspak me jetën e saj.

“E ka shkruajtur Fifi. Unë jam e penalizuar të bëj këngë të ndjera, se do bëjnë lidhje portalet. Këngët s’janë gjithmonë personale” – tregoi Eneda.

Nisur nga kjo situate Eneda i kërkon kryeministrit të vendosë sa më shpejt në zbatim ligjin anti-shpifje për lajmet e rreme.