“S’I REZISTON TEMPERATURAVE”/ Greta Koçi shfaqet SENSUALE duke shijuar rrezet e diellit (FOTO) – AlpeGossip
“S’I REZISTON TEMPERATURAVE”/ Greta Koçi shfaqet SENSUALE duke shijuar rrezet e diellit (FOTO)

“S’I REZISTON TEMPERATURAVE”/ Greta Koçi shfaqet SENSUALE duke shijuar rrezet e diellit (FOTO)

Këngëtarja Greta Koçi ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video ku ka treguar se është duke u relaksuar në plazh.
Gjithashtu Koçi ka treguar edhe linjat e saj të tonifikuara, ndërkohë që dëshiron të marrë sa më shumë rreze dielli. Pak kohë më parë ajo ka publikuar bashkëpunimin e saj muzikor me Genën.