U MAHNITËM/ Tendenca e re e rripave që pritet të jetë e preferuara e vitit 2019-të është kjo (FOTO) – AlpeGossip
U MAHNITËM/ Tendenca e re e rripave që pritet të jetë e preferuara e vitit 2019-të është kjo (FOTO)

U MAHNITËM/ Tendenca e re e rripave që pritet të jetë e preferuara e vitit 2019-të është kjo (FOTO)

A e keni vënë re se tendenca e madhësisë së rripave ka ndryshuar? Ndryshe nga sa ishim mësuar vitet e fundit me rripat e hollë dhe elegantë duket se tani po rikthehet moda e rripave të trashë.

Blogeret dhe influencueset e modës tashmë kanë nisur t’i vendosin në mënyrën e tyre dhe sugjerimet për t’i kombinuar janë kryesisht në bel mbi fustane, pulovra apo pallto.

1.Vendoseni rripin mbi pallto

 

2.Mbi fustanin elegant të mbrëmjes

 

3.Kombinojeni me veshjen shumëngjyrëshe

 

4.Në veshjen casual, tek xhinset

 

5.Mbi fustanin e lirshëm, 1 –ngjyrësh

 

6.Në funde

 

7.Shtojeni si aksesor tërheqës