E sapo zgjuar, nudo në krevat: kështu thotë “mirëmëngjes” këngëtarja shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
E sapo zgjuar, nudo në krevat: kështu thotë “mirëmëngjes” këngëtarja shqiptare (FOTO)

E sapo zgjuar, nudo në krevat: kështu thotë “mirëmëngjes” këngëtarja shqiptare (FOTO)

Temepraturat e larta janë një arsye apo justifikim, që femrat e njohura shqiptare t’i shpallin një sfidë njëra-tjetrës. Veshjet dhe paraqitjet provokuese nuk mungojnë jo vetëm në klipe. Disa prej tyre nuk i rezistojnë dot shkrepjes së një fotoje, kur sapo janë zgjuar nga gjumi në mëngjes dhe të mbuluara vetëm me çarçaf. Njëra prej tyre është edhe Fjolla Morina e cila pikërisht këtë imazh na shfaq në foton e postuar në Instastorie.