NEPSI I SHTATZËNISË/ Elita Rudi zbulon ushqimin e preferuar (FOTO) – AlpeGossip
NEPSI I SHTATZËNISË/ Elita Rudi zbulon ushqimin e preferuar (FOTO)

NEPSI I SHTATZËNISË/ Elita Rudi zbulon ushqimin e preferuar (FOTO)

Megjithëse ende nuk e ka pranuar publikisht shtatzëninë e saj ishte vetë Gjiko ai që në një video në Instastory zbuloi barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij.

Megjithëse pozat e fundit në Instagram janë të pakta dhe ajo është munduar ta fshehë barkun me anë të çantës . Elita ka ndarë me ndjekësit një prej ushqimeve që po konsumon gjatë shtatzënisë.

Teksa ka shkuar në restorant me mikeshat e saj, moderatorja ka filmuar tavën e dalë nga furra, e cila kishte ushqim tradicional.