TË REHATSHME DHE TREND/ 23 sandalet që do na shpëtojnë nga lodhja gjatë ditëve të verës (FOTO) – AlpeGossip
TË REHATSHME DHE TREND/ 23 sandalet që do na shpëtojnë nga lodhja gjatë ditëve të verës (FOTO)

TË REHATSHME DHE TREND/ 23 sandalet që do na shpëtojnë nga lodhja gjatë ditëve të verës (FOTO)

Kur fjala është për “takat” të gjithë e  kemi parasysh ato lodhjet tona për të gjetur ato modele sa më të rehatshme.

Sandalet janë pa dyshim një ndër detajet që i japin kuptim veshjes tonë dhe tani që ndodhemi prag verës duhet të kemi kujdes për të zgjedhur  modelet  më “cool” të momentit.

Ka ardhur koha që të zbulojmë se cilat janë modelet dhe ngjyrat trend për sezonin veror 2019 dhe ja ku i kemi 23 sandalet që do të na duhen për tu dukur sa më seksi gjatë verës.