HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jonida Maliqi është një “dash” tipik! Seksi dhe këmbëngulse për… – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jonida Maliqi është një “dash” tipik! Seksi dhe këmbëngulse për…

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jonida Maliqi është një “dash” tipik! Seksi dhe këmbëngulse për…

Jonida Maliqi është një ndër këngëtaret e cila është rritur në skenë. Prej vitesh ajo vijon një karriere të suksesshme dhe së fundmi na bëri krenar në Eurovision dhe pse nuk arriti të fitonte.

Përveç suksesit në muzikë ajo dallohet edhe  si një blogere e cila gjithmonë cilësohet si një femër me stil dhe sharm.  Jonida Maliqi i përket shenjës së dashit dhe si një përfaqësuese e denjë ajo gjithmonë do të jetë kokëforte për të arritur sukeset e saj.

Shihni disa nga karakteristikat që e bëjnë Jonidën një “Dash” të vërtetë.

Femrat e shenjës se dashit i studiojnë me kujdes te gjithë personat sepse ata duan te njohin cilësitë dhe te metat e gjithsecilit. Ne përgjithësi ata janë njerëz te ftohte dhe te rezervuar dhe duket se Jonida është një tipike  e kësaj karakteristike pasi dhe pse e njohim prej vitesh ajo gjithmonë ka mbajtuar jetën private larg mediave dhe fotot me djalin ose familjarët  janë shumë të pakta.

View this post on Instagram

Dashuria ime e perjetshme mban emrin Dan ❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Gjallëria dhe fantazia i karakterizon femrat e shenjës se dashit gjithashtu ato cilësohen edhe si shenja më joshëse e horoskopit. Krakteristika e dytë e cila  është tipike e Jonidës dhe nuk e mohojme dot.

Jonida është një ndër të paktat femra te guximshme e cila gjithmonë befason me ndryshimet në “look” dhe duke ndjekur modën hap pas hapi. Fantazite Jonida di ti shpalos në çdo klip apo set fotografik dhe pa dyshim klipet e këngëtares janë unike dhe të kuruara deri në detaje.

Nëse do ta përshkruanim Jonidën me tre fjali si një “dash tipik” do të ishin: Këmbëngulja, optimizmi dhe joshja.