Brad Pitt përfshihet në një aksident automobilistik dhe nuk keni për ta besuar ç’ka bërë (FOTO) – AlpeGossip
Brad Pitt përfshihet në një aksident automobilistik dhe nuk keni për ta besuar ç’ka bërë (FOTO)

Brad Pitt përfshihet në një aksident automobilistik dhe nuk keni për ta besuar ç’ka bërë (FOTO)

Ai është një prej ikonave të kinemasë botërore dhe një prej aktorëve më të adhuruar nga publiku.

Por ylli i kinemasë Brad Pitt së fundmi ka dëshmuar se është një njeri si gjithë të tjerët.

Aktori së fundmi është përfshirë në një aksident të vogël automobilistik pa lëndime në njerëz, por me dëme të vogla materiale tek makinat e përfshira.

Pitt përplasi makinën e tij me një makinë në rrugë, e cila më pas goditi një tjetër automjet.

Por ndryshe nga çdo të bënin personazhe të tjerë të kalibrit të tij, Pitt ka dalë qetësisht nga makina dhe e ka përballuar situatën siç do të bënte çdo njeri i thjeshtë.

Ai ka biseduar me dy personat e tjerë të përfshirë në aksident, ka shkëmbyer informacionet e sigurimeve dhe madje është ulur për t’i bërë foto dëmeve të shkaktuara.