KORONAVIRUSI/ Françeska Jaçe sfidon Policinë nga lokali: Ligjet janë për popullin (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Françeska Jaçe sfidon Policinë nga lokali: Ligjet janë për popullin (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Françeska Jaçe sfidon Policinë nga lokali: Ligjet janë për popullin (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka vendosur të shijoje një darkë në një lokal.

Pavarësisht se e gjithë bota është në izolim total, Françeska ka veshur një jumpsuit sportiv të zi e me gjoksin e zbërthyer, ka marrë miken e saj dhe është drejtuar për tek vendi ku i priste darka e këndshme.

Pa dhënë vendndodhjen, ish-banorja e BB ka publikuar disa video në Instastory ku shihet se po ja kalon mjaft mirë, në ambientin që duhet të jetë hapur ekskluzivisht për të, pasi me ligj, çdo lokal dhe restorant është mbyllur.