Elvana Gjata shfaqet “ujë dhe sapun”, por Ledion Liço ka dy fjalë për të (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata shfaqet “ujë dhe sapun”, por Ledion Liço ka dy fjalë për të (FOTO)

Elvana Gjata shfaqet “ujë dhe sapun”, por Ledion Liço ka dy fjalë për të (FOTO)

Elvana Gjata është ndër artistet më të preferuara dhe bukura shqiptare. Lançimi i albumit 3 EP pati sukses të madh dhe miliona klikime në YouTube. Këngëtaren e shohim gjithmonë te kuruar edhe rrallë herë pa ‘make-up’, por ditën e djeshme habiti me postimin e saj.

Pa pikë grimi në fytyre Elvana merr ‘guximin’ dhe poston foto në llogarinë personale në Instagramin e saj. Komentet e shumta ishin ato pozitive por nuk ishin edhe shumë të mira. Por mes shumë komenteve bie në sy komenti i moderatorit, Ledion Liço. Ku i shkruan: “Fresh excited”, por kjo e fundit, Gjata nuk i ka dhënë as ‘like’ komentit të Liço-s