SFIDA MË E RË NË INSTAGRAM/ VIP-at shqiptarë bëhen pjesë e TRENDY-t, këto janë rezultatet – AlpeGossip
SFIDA MË E RË NË INSTAGRAM/ VIP-at shqiptarë bëhen pjesë e TRENDY-t, këto janë rezultatet

SFIDA MË E RË NË INSTAGRAM/ VIP-at shqiptarë bëhen pjesë e TRENDY-t, këto janë rezultatet

Çmendruria e fundit rrjeteve sociale për këtë vit  nisi në Instagram nga Dolly Parton dhe po vazhdohet edhe nga VIP-at shqiptar. E para ndër ta ishte Rudina Magjistari dhe siç po shohim po vijon nga shumë të tjerë si një sfidë që duan ta realizojnë.

Mirëpo Dolly kur e realizoi sfidën e saj shkruajti: “Merr një grua që di t’i bëjë të gjitha”, por mesa duket meshkujt VIP-a në Shqipëri kanë dashur të tregojnë se dhe ata dinë të bëjnë gjithcka, duke treguar kështu “fuqinë e tyre”.

Secili nga të famshmit ka marrë fotot e tij dhe i ka vendosur sipas dëshirës duke përfunduar tek fotoja më ekstravagante q13• është ajo e tinder, dhe me këto që po shohim nuk mbajmë dot të qeshurat…  AlpeGossip.al

 

View this post on Instagram

Get yourself a girl who can do it all!!! Çdo rrjet social perdoret per nje qellim te caktuar prandaj shfaqemi ndryshe ne secilin prej tyre ▪️LINKEDIN: Perdoret per te lidhur marrdhenie pune eshte nje CV online prandaj foto duhet te jete zyrtare (foto a thua se po kandidon per ndonje parti politike) ▪️FACEBOOK: rrjeti me familjar, aty ku gjen tezen, hallen shperndan foto me familjen, receta gatimi dhe libra. ▪️Instagram: Me popullori per te rinjte, kryesisht gjen foto ku rreklamohen rrobat, jeta sociale, evente dhe foto artistike. ▪️TINDER: Vendi ideal per te gjithe ata qe jane single, cilado foto plazhi ben pune 🤪 Ku e gjenj me shume veten?👇🏻 #dollypartonchallenge #challenge

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on