Me make-up në plazh! Njihuni me VIP-et shqiptare që e marin NDRYSHE vitaminën D (FOTO) – AlpeGossip
Me make-up në plazh! Njihuni me VIP-et shqiptare që e marin NDRYSHE vitaminën D (FOTO)

Me make-up në plazh! Njihuni me VIP-et shqiptare që e marin NDRYSHE vitaminën D (FOTO)

Menjëherë sapo nis sezoni i verës dhe të gjithë shkojmë pranë plazheve ju e dini se sidomos vajzat, janë më të shënjestruarat: përse visheni kështu, përse ke shtuar kile, përse e hodhe këtë foto, përse ke lyer flokët, përse përdor tualet në plazh, përse këto syze e shumë përse të tjera.

Të shkosh në plazh me make-up është akoma e habitshme për shumë nga audienca. Vetëm sëfundmi, fansat kanë kritikuar Aurela Gaçen se kishte shkuar e lyer në plazh. Pavarësisht se Aurela ju ka kthyer përgjigjje një më një ata sërish janë të mendimit që në plazh nuk shkohet e lyer.

Por nëse hedhim një sy në rrjete sociale do të shohim se Aurela nuk është e vetmja që shkon në plazh e lyer. Shikoni kush janë vajzat e tjera të showbizit shqiptar që e bëjnë këtë gjë.

Dorina Mema

Franceska Jace

Genta Gjalpi

Marina Fara

Rudina Magjistari

Zaimina Vasjari

Ilda Bejleri

Oriola Marashi

Përgatiti AlpeNews.al