“SI NË PËRRALLA”/ Luana poston FOTON me fustanin “MAHNITËS” nga dasma – AlpeGossip
“SI NË PËRRALLA”/ Luana poston FOTON me fustanin “MAHNITËS” nga dasma

“SI NË PËRRALLA”/ Luana poston FOTON me fustanin “MAHNITËS” nga dasma

Disa nga emrat më të njohur të ekranit shqiptar ishin në Komo të Italisë për të festuar kurorëzimin e dashurisë së Ledion Liços dhe Sara Hoxhës.

Ceremonia është munduar të jetë sa më private nga ana e çiftit, por pavarësisht kësaj u zbuluan dy nga fustanet e nusërisë së Sarës.

Luana Vjollca është një nga të ftuarit që nuk ka mundur të mos postojë një foto me paraqitjen e saj këtë mbrëmje.

Përveç videos të cilën e postoi dje me kunatin e saj Getoar Selimin ditën e sotme bukuroshja ka postuar në “Instagram” një tjetër foto.

“Si në përralla”,- shkruan Luana në mbishkrimin e fotos së saj.


/AlpeNews.al