Ledion Liço duket i shëndoshë dhe i jep këshilla “kunatës” si mos të duket e tillë (FOTO) – AlpeGossip
Ledion Liço duket i shëndoshë dhe i jep këshilla “kunatës” si mos të duket e tillë (FOTO)

Ledion Liço duket i shëndoshë dhe i jep këshilla “kunatës” si mos të duket e tillë (FOTO)

Vip-at shqiptarë i kemi parë që të jenë të kujdesshëm deri në detajin më të vogël, përsa i përket aparencës së tyre fizike, por ja që ka ndonjë rast kur nuk është edhe aq i palestruar sa duhet.

Ledion Liço e ka kuptuar që nuk është shumë në formë, ka pak shëndet të tepruar dhe me një postim në Instastory, ka treguar edhe arsyen pse duket i shëndoshë.

Teksa ka bërë një foto në ashensor Ledioni, shkruan: “Vijat të bëjnë të dukesh i shëndoshë”, dhe i ka bërë një tag motrës së vogël të Lorit, Redias.

Këshillat familjare vlejnë gjithmonë! Ledioni mesa duket kujdeset për të gjithë.