GASHI NUK DURON DOT MË/ Publikon pjesë nga dueti me Ledri Vulën (VIDEO) – AlpeGossip
GASHI NUK DURON DOT MË/ Publikon pjesë nga dueti me Ledri Vulën (VIDEO)

GASHI NUK DURON DOT MË/ Publikon pjesë nga dueti me Ledri Vulën (VIDEO)

Gashi, reperi shqiptar i njohur në botë do të sjell shumë shpejt një projekt muzikor së bashku me Ledri Vulën.

“That’s mine”, titullohet kënga dhe pritet të dalë para publikut më 20 dhjetor të këtij viti.

Kjo u bë  e ditur nga vetë Gashi i cili në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar pjesë të këngës së re.