PLAS SËRISH MES LUIZIT DHE KEJVINËS? Modelja bën veprimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
PLAS SËRISH MES LUIZIT DHE KEJVINËS? Modelja bën veprimin e papritur (FOTO)

PLAS SËRISH MES LUIZIT DHE KEJVINËS? Modelja bën veprimin e papritur (FOTO)

diçka e pazakontë ka ndodhur mes dyshes Luiz dhe Kejvina

Së fundmi modelja e ka hequr nga lista e personave që ndjek këngëtarin. Ndërsa ky i fundit jo. Pra Kejvina nuk e ndjek Luizin, ndërsa ai po. Çfarë ka ndodhur mes tyre? Mos ndoshta Ejlli e ndjek akoma, se nuk e ka kuptuar që Kthella e ka hequr? Këto pyetje mbetet pa përgjigje akoma.Mbetet për t’u parë, thuhet në të tilla raste.

Pak javë më parë Luizi foli për Kejvinën në një intervistë ku tha: “Që kur kam dalë prej ‘Big Brother’ nuk kam folur me asnjërin prej tyre. Më ka shkruar edhe Kejvina. Unë e kam thënë, në momentin që unë fik dritat dhe mbyll derën e asaj shtëpie, kam lanë çdo gjë aty. Nëse doni të më vlerësoni për Luizin që jam jashtë, ja ku më keni.”